wtorek, 29 stycznia 2013

Top 10: Najbardziej wyczekiwane premiery filmowe 2013 roku :)

Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień.
Dziś przyszła pora na... Dziesięć najbardziej wyczekiwanych premier filmowych 2013 roku!
 
Bez zbędnego przedłużania prezentuję wam listę... 6 najbardziej wyczekiwanych przeze mnie przemier filmowych tego roku :) Wiem, że w Top 10 powinno znaleźć się dziesięć pozycji, jednak nie chciałam szukać ich na siłę... Wybrałam filmy, na które z pewnością wybiorę się do kina :) Czekacie na któryś z nich? :)

 
TRISZNA. PRAGNIENIE MIŁOŚCI
 
Adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego. Piękna Triszna z małej hinduskiej wsi daje się oczarować bogatemu Hindusowi. Różnice między nimi zaprowadzą ich do tragedii.

PREMIERA: 8 MARCA 2013OZ WIELKI I POTĘŻNY
 
Droga cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz.

PREMIERA: 8 MARCA 2013
 

 
LES MISERABLES NĘDZNICY
 
Adaptacja powieści Victora Hugo. Były więzień Jean Valjean dzięki pomocy biskupa zdobywa pozycję i zaczyna pomagać biednym i uciśnionym. Wciąż jednak prześladuje go inspektor Javert.

PREMIERA: 25 STYCZNIA 2013

 
UNIWERSYTET POTWORNY
 
Historia początku przyjaźni między Jamesem P. Sullivanem i Mikiem Wazowskim, którzy razem uczestniczyli w zajęciach Uniwersytetu Potwornego.

PREMIERA: 5 LIPCA 2013

 
HANSEL I GRETEL: ŁOWCY CZAROWNIC
 
Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę.
 
PREMIERA: 8 LUTEGO 2013

 
PIĘKNE ISTOTY
 
Film oparty na pierwszej części powieści autorstwa Kami Garcii oraz Margaret Stohl. Opowiada historię szesnastoletniego Ethana Wate'a, który mieszka na południu Stanów Zjednoczonych. W małym miasteczku Gatlin w Karolinie Południowej czas stanął w miejscu, a ludzie ciągle postrzegają wojnę secesyjną poprzez pryzmat "północnej agresji". Jednakże pierwszego dnia kolejnego roku szkolnego Wate spotyka tajemniczą Lenę Duchannes, siostrzenicę lokalnego odludka, a także... dziewczynę swoich marzeń. Ethan szybko odkrywa, że Lena nie jest typową nastolatką, a ich rodzący się związek nie opiera się tylko i wyłącznie na fizycznym przyciąganiu, lecz również na tajemniczej więzi, która już niedługo zmieni ich życie.
 
PREMIERA: 13 LUTEGO 2013
 


 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz